Recenzie od zákazníkov

Úvod DomovRecenzie od zákazníkov

"Tričko na dojčenie Roosters má super střih, materiál i vzor! Dostala jsem na toto tričko mnohokrát pochvalu a nikdo si ani nevšiml, že je kojící. Materiál je velmi pohodlný úplet, pěkně se přizpůsobí tělu. Nakojit se v něm dá skutečně diskrétně. Jsem moc spokojená a chci další :-)" Monika P.                   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

"Elegantný top red folkore je pre mňa osobne najkrajšie tričko nielen na Mamika.sk, ale celkovo v mojom šatníku. Je veľmi elegantné, a tak ho rada nosím aj so sukňou na rôzne spoločenské udalosti. Počas leta ma sprevádza na dovolenke aj na každom výlete. Nielen, že je veľmi príjemné na nosenie, ale taktiež sa v ňom vďaka výstrihu na chrbte cítim sexy. Dojčenie je v ňom (ako v každom tričku mamika) veľmi jednoduché, súkromné, decentné. Odkedy ho mám, dojčím aj na verejnosti ) ;-) Nela L.

                                                                                                                                                            

 

"Elegantné tričko Flora má veľmi príjemný mäkký materiál, úžasne sa nosí a dcérke sa páči rovnako tak ;)))"  Daniela M.                                                                     
                                                                                                                                                         


"Elegantný top lúka je veľmi príjemné tričko, ideálne do teplých mesiacov. Farby krásne držia aj po mnohých praniach :)" Barbora G."Pri tomto tope (Bohéme Mint) ma veľmi zaujal dizajn, do ktorého som sa zamilovala. Je to moje obľúbené tričko :) mimoriadne príjemné. Pocitovo ako čistá bavlna :)" Barbora G."Elegantné tylové šaty- Nádherné šaty, keď som si ich prvýkrát obliekla, mala som pocit, že krajčírka brala miery zo mňa :D a pritom ja mám hore 36/38 a dole 40 veľkosť, cítim sa v nich veľmi príjemne a vyslovene elegantne. Svetlomodrá farba rukávov je trochu nápadná, ale krásna :)" Barbora G.


                                                                                                                                                            


"S elegantným topom Flora som veľmi spokojná, je kvalitné s krásnym vzorom a príjemné na nosenie. Aj kojenie na verejnosti je vďaka šikovnému strihu diskrétne."   Dominika H.


                                                                                                                                                     

"Toto je láska na prvé a mnoho dalších oblečení. Krásne farby, drží tvar aj po nespočetných praniach." Katarína N.

                                                                                                                                                           


"Tričko na dojčenie Indian je úžasné, krásne tričko..som z tých farieb nadšená. :)"  Jana K."Toto tričko patrí medzi moje najobľúbenejšie. Veľmi pekný vzor a skvelý strih. Mamika mi zo všetkých dojčo tričiek príde najlepšie spracovaná, mám ich ozaj rada. Dokonca mi sedí lepšie, ako tričko šité na mieru podľa mojich mier." Stanislava V. "Veľmi príjemný mäkký materiál, úžasne sa nosí a dcérke sa páči rovnako tak ;)))". Daniela K."Príjemný hrejivý kabátik, ktorý robí parádnu postavu s bruškom aj s bábätkom. Vďaka tomu, že je naozaj dlhý pod zadok sa ho určite nevzdám ani keď už nebude koho nosiť :) Nikol B. "Najlepśie kojo šaty ever. Perfektný strih, ktorý skryje aj nedostatky, príjemná nápaditá látka, perfektne riešený prestrih na dojcenie. 1* :)"Lenka S. "Pre mňa osobne najkrajšie tričko nielen na Mamika.sk, ale celkovo v mojom šatníku. Je veľmi elegantné, a tak ho rada nosím aj so sukňou na rôzne spoločenské udalosti. Počas leta ma sprevádza na dovolenke aj na každom výlete. Nielen, že je veľmi príjemné na nosenie, ale taktiež sa v ňom vďaka výstrihu na chrbte cítim sexy. Dojčenie je v ňom (ako v každom tričku mamika) veľmi jednoduché, súkromné, decentné. Odkedy ho mám, dojčím aj na verejnosti.Kornélia L. "Skvelý kabátik, vždy sa tešim, keď si ho obliekam :) Mäkkučká a príjemná látka, zahreje bábätko spoľahlivo a mamičke poskytne komfort. Prepracovaný do detailov, veľmi som spokojná." Jana K. "Moje naj tričko, mamika tričká majú jednoznačne najlepši strih, príjemny tenučký material a tie vzory." Veronika B.