Neohodnotené

Ľanová midi sukňa

Dostupné farby: čierna, tehlová, škoricová, prírodná, bielo-modrý pásik.

Veľkosť
Farba ľanu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 10 dní 4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 10 dní 4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 4-5 pracovných dní 10 dní 4-5 pracovných dní Zvoľte variant
€59

V našej ponuke nám jednoznačne chýbala suknička, ktorú by ste jednoducho doladili k našim tričkám. Jednoduchá, ale štýlová suknička bude obľúbeným kúskom vo vašom šatníku. Skvelo sa bude hodiť na každodenné nosenie. Midi dĺžka je ideálne pre stále sa zohýbajúce mamičky (veď to poznáme :D). Suknička má vrecká a je na gumičku, takže sa krásne prispôsobí. 

Modelka meria 174cm, má na sebe veľkosť S/M a jej konfekčná veľkosť je S. 

Modelka má na sebe sukničku z ľanu: bielo-modrý pásik. Detailnejšiu fotku ľanov nájdete medzi jednotlivými fotografiami. 

 

Sukničku je možné na želanie ušiť aj v kratšej, alebo v dlhšej verzii. (Celkovú dĺžku nám stačí uviesť do poznámky).

Takto upravený tovar je tovarom zhotoveným podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa (ďalej len „Tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek“). Pri objednaní Tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľ, v súlade s ustanovením § 7 ods. 6 písm. c) Zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru na diaľku, nemá možnosť od kúpnej zmluvy odstúpiť a Tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek vrátiť.

 

 

 

Rozmery:

Veľkosť XS:

Pás: 35cmx2 (bez natiahnutia)

Celková dĺžka: 66,5cm

 Veľkosť S/M:

Pás: 37,5cmx2 (bez natiahnutia)

Celková dĺžka: 67cm

Veľkosť L/XL:

Pás: 40cmx2 (bez natiahnutia)

Celková dĺžka: 67,5cm