Neohodnotené

Darčekový poukaz 100€

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
€100
Kategória: Darčekové poukazy
#sizes_table#: hidden

Darčekový poukaz je ideálny pre tých, ktorí si neradi lámu hlavu nad výberom darčeka. Hodíť sa bude aj tým, ktorí si niesu istý, či by sa to, či ono dostatočne páčilo obdarovanému, ale aj pre tých, ktorí nás sledujú a už sa nevedia dočkať všetkých nových vecičiek.
Na výber máme, pre zástancov filozofie "zero waste", poukazy v elektronickej podobe alebo pre klasikov v podobe papierovej karty v obálke ktorú doručíme na Tebou zvolenú adresu. Platnosť darčekovej poukážky je 12 mesiacov.

 

Poznámka: Ak by ste mali záujem o poukaz v elektronickej podobe, napíšte nám to do poznámky pri objednávke a my Vám manuálne cenu znížime o dopravu.

 Podmienky využitia darčekových poukazov: 

  • Internetový obchod www.mamika.sk ponúka darčekové poukazy v hodnote 35, 50, alebo 100eur. 
  • Darčekový poukaz je prenosný a je zaevidovaný v databáze pod sériovým číslom. 
  • Držiteľ darčekového poukazu ho môže využiť na nákup tovaru v eshope www.mamika.sk tak, že v 1. kroku objednávky vloží do kolónky "zľavový kupón" sériové číslo poukazu. Pri objednaní tovaru bude daná hodnota poukazu odrátaná z celkovej ceny objednávky. Ak je hodnota objednávky menšia ako hodnota poukazu, zákazníkovi sa pošle nový poukaz v zvyšnej hodnote. Ak je naopak hodnota objednaného tovaru vyššia, zákazník doplatok za tovar zaplatí prevodom, kartou online, alebo dobierkou (podľa spôsobu platby zvolenej pri objednávke).
  • Darčekový poukaz má dobu platnosti 12 mesiacov a koniec platnosti poukazu je zaznačený na danom poukaze. 
  • Nominálna hodnota darčekového poukazu je uvedená na poukaze v mene euro.
  • Darčekový poukaz nie je možné spätne zameniť za hotovosť.  
  • Darčekový poukaz je možné zaslať aj elektronicky. V prípade záujmu nás kontaktujte na email: mamika@mamika.sk.